środa, 1 listopada 2023

Książkowo - Konsole do gier 2.0 - już u mnie :D

Ooooooo, jakże dobrze z rana odebrać taką paczkę!

Wpadła mi w ręce kolejna książka, którą zakupiłem w przedsprzedaży. Nie zawiodłem się, mimo podobieństw do innych, ma w sobie coś, co nie pozwala mi się od niej oderwać. Autor - Evan Amos zebrał ogromną kolekcję konsol aby zrobić im profesjonalne zdjęcia. Taka konsolowa sesja zdjęciowa. Co ciekawe - czasem rozbierana :D

Pięknie wydana, z fakturą na okładce, dotarła zapakowana wzorowo. Uwielbiam książki, ta wyłącznie potwierdziła, że wybrałem dobrą pasję. Zarówno książkową jak i konsolową. Jak widać, można się zachwycać i połączeniem elektroniki z plastikiem ;)


Jak widzicie poniżej, album został podzielony na generacje konsol, od najwcześniejszych aż po (czym wyróżnia się nasze polskie wydanie 2.0) ostatnie Playstation i Xbox.Jestem szczerze zauroczony tymi zdjęciami, są zrobione w najlepszy możliwy sposób, bez kompromisów, profesjonalnie. Autor wyszedł od potrzeby ubarwienia wpisów w Wikipedii, a skończył na fantastycznym albumie wypełnionym cyfrowym dobrem.

Jak poniżej, kilka zdjęć (mam nadzieję, że nie naruszam praw autorskich), dla zachęty do kupna. Playstation, pady do konsol, 3DS, wszystko wszystko, wszystko!


Kupować, oglądać, nie marudzić! Wracam do czytania.

1 komentarz: